Importer sztucznych kwiatów - Akces

Istniejemy na polskim rynku od 1990 roku. Jesteśmy jednym z największych polskich przedsiębiorstw działających w branży sztucznych kwiatów i artykułów dekoracyjnych. Zajmujemy się importem produktów z Chin oraz ich hurtową sprzedażą na terenie Polski i państw sąsiadujących. Współpracujemy głównie z giełdami kwiatowymi, hurtowniami, sklepami oraz kwiaciarniami i wciąż powiększamy naszą sieć kontrahentów.

Produkty

Oferowane w naszej hurtowni produkty zawsze zachowują narzucane w branży standardy jakościowe. Naszymi dostawcami są tylko sprawdzone i zaufane fabryki z Chin, których produkty, pomimo niskich cen, posiadają odpowiednią jakość wykonania. Zwracamy szczególną uwagę na to, aby nasze produkty charakteryzowały się ciekawym wzornictwem i rozbudowaną gamą kolorystyczną. Oprócz kwiatów sztucznych, które zajmują najobszerniejszą część naszego asortymentu, oferujemy również szeroki wybór sezonowych artykułów dekoracyjnych i dodatków do kwiatów żywych.


Nasze doświadczenie

Zajmujemy się importem sztucznych kwiatów i artykułów dekoracyjnych już od ponad 20 lat. Duże doświadczenie w branży pozwala nam szybko reagować na zmieniający się rynek.  Nasza oferta jest regularnie uaktualniana tak, aby była zgodna z najnowszymi trendami. Co roku poszerzamy asortyment o nowe, ciekawe wzory kwiatów sztucznych, artykułów sezonowych i artykułów florystycznych.

Współpraca z klientami

Dbamy o to,  aby nasi klienci mogli szybko i sprawnie nabywać interesujący ich towar. Cel ten staramy się osiągnąć poprzez ciągłe polepszanie jakości obsługi oraz nieprzerwany rozwój firmy. W ostatnim okresie wprowadziliśmy możliwość zamawiania towaru przez Internet oraz atrakcyjny i przejrzysty system rabatowy. Od stycznia 2012 należymy również do prestiżowego programu Rzetelna Firma, który ma za zadanie informować kontrahentów o wiarygodności finansowej przedsiębiorstwa.


Atrakcyjne ceny

Bliska współpraca z wieloma dostawcami z Chin oraz możliwość porównania ich ofert, pozwala nam wyselekcjonować najtańsze produkty o najwyższej jakości. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować konkurencyjność naszych towarów na polskim rynku. Ponadto, oferujemy atrakcyjne rabaty dla klientów hurtowych.